Przejdź do strony: Tu
wszystko
się
zaczyna
Przejdź do strony: Wilda
Przejdź do strony: Tu zaczyna się
Przejdź do strony: Miasto 15-minutowe
Przejdź do strony: Historia
Wilda Story to połączenie historii
i nowoczesności w architekturze. Niepowtarzalną inwestycję o podwyższonym standardzie będą
tworzyły:
Architektura
Od strony ulicy zostanie zachowany styl kamieniczny. Na parterze cokół elewacji zostanie wykonany z kamienia naturalnego granitu, znajdą się tam zabytkowe drzwi i stylowy neon “Wilda Story”, powstanie tu 26 mieszkań. 
 
Na elewacji budynku od strony ul. 28 czerwca 1956 r. , w części historycznej zostanie zastosowana drewniana stolarka okienna, z charakterystycznym dla stylu kamienicznego podziałem.
 
Designerskie części wspólne z nowoczesnym oświetleniem i stylową kolorystyką - elegancki burgund zostanie przełamane ciepłym ecru. W strefie wejściowej mozaika z trawertynu.
Dwie kolejne części budynku powstaną w drugiej linii zabudowy, do których prowadzi wewnętrzny dziedziniec: - wysoki, nowoczesny budynek na planie litery “L” z 36 mieszkaniami, – niski budynek z niezależnym wejściem oraz ogródkami z 3 mieszkaniami z antresolą (mieszkania B3.M.1, B3.M2, B3.M3)
 

 
Łącznie 65 mieszkań zróżnicowanych pod względem liczby pokojów powierzchni i układów. Do wyboru mieszkania od 1-5 pokoi (od 25 do 131 m2).

ZOBACZ WIZUALIZACJE LISTA UDOGODNIEŃ LISTA MIESZKAŃ

TWOJE pieniądze są
pod pełną ochroną!

Osoby kupujące mieszkanie w inwestycji „Wilda Story" mogą spać spokojniej, bez obaw, że stracą zainwestowane pieniądze. Wszystkie wpłacone przez nie środki objęte są ochroną Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego (DFG), którego obsługą zajmuje się Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). DFG chroni nabywców lokali mieszkalnych oferowanych w ramach inwestycji. Ochrona DFG rozpoczyna się w momencie pierwszej wpłaty na rachunek należący do dewelopera, a kończy w chwili przeniesienia na kupującego właśności mieszkania lub domu.

Przejdź do strony: Wyszukiwarka 3D
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Kronika budowy
Przejdź do strony: Mieszkanie pod klucz
Przejdź do strony: Konimpex-Invest story
Przejdź do strony: Inwestycje
Przejdź do strony: Napisz do nas
                  TYLKO TERAZ! Skorzystaj z płatności w systemie 20/80, tj. 20% ceny po umowie deweloperskiej, pozostała część dopiero na koniec 2025 r.